Adrian mahnit me veshjen e saj, kështu nuk e keni parë asnjëherë

  • E.K /
  • 05 June 2023 - 13:01
Adrian mahnit me veshjen e saj, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, ka shkuar në Egjipt për pushime, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adriana postoi një fotografi, ku shihej e veshur në të zeza.

Ajo përmes kësaj veshje tregoi edhe stomakun e saj të tonifikuar.

(Kosova Sot Online)