Adelina emocionon me fjalët, kështu ja shpreh dashurinë bashkëshortit të saj

  • E.K /
  • 05 June 2023 - 13:17
Adelina emocionon me fjalët, kështu ja shpreh dashurinë bashkëshortit të saj

Adelina Thaçi, ka shumë kohë që i mungon skenës muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja është e martuar me politikanin dhe analistin Bardhyl Meta.

Adelina ka postuar një fotografi të bashkëshortit të tij, ku ja shprehë dashurinë, ku thotë se e don shumë bashkëshortin e saj.

(Kosova Sot Online)