Olta Gixhari bën tatuazh unik, ja kujt ja dedikoi

  • E.K /
  • 06 June 2023 - 11:19
Olta Gixhari bën tatuazh unik, ja kujt ja dedikoi

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, u bë akoma më e njohur dhe më e përfolur pas daljes së shtëpisë së famshme “Big Brother Vip Albania”, shkruan “Kosova Sot Online”.

Olta njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse.

Së fundmi, ajo ka treguar se ka bërë një tatuazh në dorën e saj.

Ajo ka shkruar emrin e djalit të saj,  Amarit.

(Kosova Sot Online)