Leonora Jakupi shfaqet si zonjë me këtë veshje

  • E.K /
  • 06 June 2023 - 12:05
 Leonora Jakupi shfaqet si zonjë me këtë veshje

Këngëtarja, Leonora Jakupi, mbetet një prej këngëtarëve më elegante shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Leonora pëlqehet mjaft shumë për stilin e saj të veshjes.

Ajo është shfaqur më një palë komplete dhe e rregulluar deri në detajin e fundit.

(Kosova Sot Online)