Mozzik tregon detajin interesant që tregon se je shqiptar

  • E.K /
  • 07 June 2023 - 09:01
Mozzik tregon detajin interesant që tregon se je shqiptar

Reperi Mozzik ka shkuar në Emiratet e Bashkuara Arabe, shkruan “Kosova Sot Online”.

Mozzik ka postuar një fotografi duke pushuar dhe duke marrur rreze dielli.

Në fotografi shihet së një pjesë e trupit të tij ka marrur ngjyrë dhe një pjesë jo.

”Tregom që je shqiptarë , pa m’ tregu që je shqiptarë”, ka shkruar ai në mbishkrim e fotografisë.

(Kosova Sot Online)