Ana Kabashi shfaqet joshëse me bikini

  • E.K /
  • 07 June 2023 - 10:02
Ana Kabashi shfaqet joshëse me bikini

Këngëtarja, Ana Kabashi, kësaj rradhe ka ardhur mjaft tërheqëse me pamjen e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo ka pozuar me bikini në pushimet e saja bashkë me motrën e saj, Artën.

Ana me bikini ka treguar format e saja trupore dhe tatuazhet e saja.

(Kosova Sot Online)