Kujt i thojnë ' Tu luta' Vjosa Emini dhe Gunzey?

  • A.P /
  • 07 June 2023 - 14:26
Kujt i thojnë ' Tu luta' Vjosa Emini dhe Gunzey?

Dy këngëtarët e njohur Vjosa Emini dhe Gunzey, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Tu luta" mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë: "Tu luta" nga Gunzey dhe Vjosa Emini


Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)