Bëhuni gati: Xhensila dhe Majku po vijnë

  • A.P /
  • 08 June 2023 - 18:15
Bëhuni gati: Xhensila dhe Majku po vijnë

Një tjetër bashkëpunim po vjen estradë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Bëhet fjalë për  Xhensila Myrtezaj dhe Majkun.

“Ti fala” titullohet projekti i tyre, i cili pritet të vjen i realizuar dhe me videoklip.

(Kosova Sot Online)