Albina Kelmendi poston një fotografi, mahnit me veshjen

  • E.K /
  • 09 June 2023 - 11:24
Albina Kelmendi poston një fotografi, mahnit me veshjen

Këngëtarja, Albina Kelmendi, viteve të fundit është bërë një prej artisteve më të dashura dhe më të njohura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të realizuar para pasqyrës.

Ajo është shfaqur me një palë pantollona dhe bluzë të shkurtër, ku duket bukur dhe thjeshtë.

(Kosova Sot Online)