Klea e zbulon kush hodhi më shumë para në dasmë

  • A.P /
  • 09 June 2023 - 17:18
Klea e zbulon kush hodhi më shumë para në dasmë

Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pyetjes se “Kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre?”

Klea e ka zbuluar përgjigjen, duke treguar se shumën më të madhe e hodhi babai i saj.

Image

(Kosova Sot Online)