Don Xhoni dhe Butrint Imeri e prishin miqësinë? Dyshja heqin njëri-tjetrin nga Instagrami

  • E.K /
  • 06 July 2023 - 19:11
Don Xhoni dhe Butrint Imeri e prishin miqësinë? Dyshja heqin njëri-tjetrin nga Instagrami

Këngëtari, Butrint Imeri, para disa ditëve festoi ditëlindjen e tij të 27-të, përcjell "Kosova Sot Online".

Në festë ishin shumë të ftuar dhe personalitet të njohura nga jeta publike.

Një nga miqtë e tij që mungoi ne festë ishte Don Xhoni, të cilat kanë pasur raporte të ngushta.

Pas mungesës së tij, në media u raportua se dyshja kanë prishur raportet.

Po ashtu, Butrinti dhe Don Xhoni kanë hequr njëri-tjetrin nga ‘Instagrami’.

(Kosova Sot Online)