Melinda dhe Rina shumë shpejt do e bëjnë "Tornado" me bashkëpunimin e tyre

  • E.K /
  • 10 July 2023 - 23:06
Melinda dhe Rina shumë shpejt do e bëjnë

Këngëtaret, Melinda Ademi dhe Rina Balaj, kanë bashkuar forcat për të sjellur një bashkëpunim në mes tyre, shkruan "Kosova Sot Online".

Këngëtarja, Melinda ka publikuar një video me Rinën, duke kënduar një pjesë të këngës së tyre.

Kënga e tyre më e re do të quhet "Tornado".

Mirëpo, akoma nuk dihet se kur do të lansohet kjo këngë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

(Kosova Sot Online)