Capital T thotë se estrada është në panik: Kadale merni frymë

  • E.K /
  • 17 July 2023 - 10:17
Capital T thotë se estrada është në panik: Kadale merni frymë

Këngëtari, Capital T, si duket ka reaguar lidhur me bashkëpunimet e shumta dhe lansimet të disa këngëve nga një artist për këtë verë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Capital T ka shkruar që të mos krijohet panik, pasi kjo nuk është vera e fundit.

“Estrada në panik. Industria në panik.Kadale merni frymë, se sosht vera e fundit inshallah, shkruajti këngëtari.

(Kosova Sot Online)