Stresi bën publike lidhjen e re: Jam duke u njoft me dikë

  • A.P /
  • 18 July 2023 - 16:09
Stresi bën publike lidhjen e re: Jam duke u njoft me dikë

 Stresi ka zbuluar se është duke u njohur me dikë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Duket se reperi ka lënë pas historinë e dashurisë me Kejsin dhe ka zbuluar se është i fokusuar te njohja me vajzën e re duke bërë kështu publike lidhjen.

“Jam duke u njoft me dikë dhe normal jam i foksuar tek dikush tjetër”, shkruan Stresi.

Image

(Kosova Sot Online)