Gresa Behluli ju freskon me këngën e re 'Zemra ime'

  • A.P /
  • 19 July 2023 - 18:22
Gresa Behluli ju freskon me këngën e re 'Zemra ime'

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Zemra ime", mban titullin kënga më e re e këngëtares e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Gressa.

 


Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë:  "'Zemra ime" nga  Gresa Behluli.

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)