Rina vallëzon me një djalë nën ritmet e këngës së Sin Boy

  • S.A /
  • 31 July 2023 - 10:59
Rina vallëzon me një djalë nën ritmet e këngës së Sin Boy

Rina Balaj dhe Sin Boy ka kohë që janë ndarë. Megjithatë, dyshja nuk kanë lënë njëri-tjetrin të qetë me thumba, transmeton "Kosova Sot Online".

Së fundmi, Rina Balaj ka qenë ajo që publikisht ka thënë disa herë që është e lumtur pas ndarjes.

Por, si duket nuk i ka ndalur thumbat.

Këngëtarja ka publikuar një video në tiktok duke vallëzuar me një djalë, teksa kënga që dëgjohet është ajo e Sin Boy. E ka bërë me ironi apo ka një mesazh me këtë? Akoma nuk e dimë.

(Kosova Sot Online )