Albërie Hadërgjonaj rikthehet në muzikë me projekt të ri, paralajmëron bashkëpunimin me Stine

  • S.A /
  • 01 August 2023 - 08:57
Albërie Hadërgjonaj rikthehet në muzikë me projekt të ri, paralajmëron bashkëpunimin me Stine

Pas një shkëputje në muzikë, artistja e mirënjohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj po rikthehet me një projekt të ri, transmeton "Kosova Sot Online ".

Këngëtarja ka paralajmëruar se po rikthehet me një këngë të, e që këtë herë do të jetë një bashkëpunim.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka njoftuar se po vjen me një duet me kantautorin nga Shqipëria, Stine dhe artistin e ri Ladi Toska.

Projekti do të jetë i kompletuar nga ana vizuale dhe pritet të publikohet më 2 gusht.

“Më në fund po vjen kënga e re. Nuk kam koment. Presim deri me datën 2”, ka shkruar Hadërgjonaj sipër një videoje të shkëputur nga klipi.

Kujtojmë që projekti i fundit i Albërijes ishte potpuria me Gëzim Nika, që sollën në nëntor të vitit të kaluar.

{https://www.instagram.com/p/CvXbTIXvpNF/}

(Kosova sot Online )