A janë në lidhje Capital T dhe Adrola Dushi?

  • A.P /
  • 03 August 2023 - 15:54
A janë në lidhje Capital T dhe Adrola Dushi?

Capital T organizoi në Prishtinë një festë private me miqtë, gazetarët dhe bashkëpuntorët për koncertin “Time Capsule” që do zhvillojë në Prishtinë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Mes tyre ishte edhe modelja e njohur Adrola Dushi, me të cilën është përfolur prej kohësh se janë në një lidhje.

Pas përfundimit të festës, Adrola postoi në Instagram foto me personat që ishin të pranishëm, por vetëm me të zotin e festës jo.

Ajo u pyet nga ndjekësit se përse nuk ka bërë foto me Capital T. Ja përgjigjia më poshtë:

“E pse me Capital T ske ba foto?”

“Këtë pyetje i bëra vetes tani që pashë fotot,” shkruan Adrola.

Image

(Kosova Sot Online)