Këto fjalë nuk i priste askush nga Adrola

  • A.P /
  • 05 September 2023 - 18:16
Këto fjalë nuk i priste askush nga Adrola

Modelja Adrola Dushi, ka shpërndarë një fotografi me tekst, në të cilën flitet për sjelljet dhe etiken e njerëzve, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Përpara se të ngrihesh një nivel me lart në jetën tënde, Zoti do të të tregojë fytyrën dhe zemrën e vërtetë të njerëzve rreth teje, që ta dish kë të marrësh me vete dhe kë të lësh një nivel më poshtë!”, thuhet në postim.

Image

 

(Kosova Sot Online)