Don Xhoni dhe Butrinti shkojnë në pushime në Ibiza të Spanjës

  • E.K /
  • 08 September 2023 - 10:03
Don Xhoni dhe Butrinti shkojnë në pushime në Ibiza të Spanjës

Këngëtarët, Don Xhoni dhe Butrint Imeri, kanë treguar se janë miq të ngushtë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë kanë shkuar në pushime së bashku.

Ata përmes fotografive që kanë postuar, kanë treguar se kanë shkuar në Ibiza të Spanjës.

(Kosova Sot Online)