A është Stresi në lidhje me vajzën 18-vjeçare?

  • A.P /
  • 08 September 2023 - 18:42
A është Stresi në lidhje me vajzën 18-vjeçare?

Reperi Stresi zbuloi se është në një lidhje dashurie duke publikuar një foto krah partneres së tij, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Edhe pse Stresi ka zgjedhur që të mbajë mister identitetin e vajzës.

 

Edhe pse medie e ka zbuluar, vajza quhet Erzenida dhe është 18 vite më e vogël se reperi. Ajo ka mbushur 18 vjeç në muajin korrik.

Mirëpo pas këtij lajmi, Stresi deklaron se do të vijojë të jetë edhe për disa kohë beqar.

Image

(Kosova Sot Online)