Kiara vishet me një stil interesant

  • E.K /
  • 18 September 2023 - 12:54
Kiara vishet me një stil interesant

Moderatorja, Kiara Tito, është bërë një prej moderatorëve më të preferuara të publikut shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kiara ka postuar disa fotografi të saja në instagramin e saj.

Në këto fotografi ajo është veshur me një stil mjaft interesant dhe më ndryshe.

(Kosova Sot Online)