Duda Balje merr vëmendjen me fustanin e saj unik

  • E.K /
  • 18 September 2023 - 13:13
Duda Balje merr vëmendjen me fustanin e saj unik

Deputetja, Duda Balje, jo rrallë herë përflitet për format e saja trupore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Duda shumë shpesh komentohet për duken e saj rinore dhe fizikun e saj.

Ajo ka postuar një fotografi, e veshur me një fustan të ngushtë dhe të gjatë.

Duda morri komente të shumta pozitive lidhur me dukjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Duda Balje (@duda.balje)

(Kosova Sot Online)