PAIX, AZET dhe LOLO79 publikojnë këngën “No name”

  • E.K /
  • 22 September 2023 - 08:54
PAIX, AZET dhe LOLO79 publikojnë këngën “No name”

PAIX, AZET dhe LOLO79, kanë publikuar këngën me të re, përcjell “Kosova Sot Online”.

Kënga më e re quhet “No name”.

Kjo këngë është e kënduar në gjuhën gjermane nga Azet, mirëpo në pjesë ka kënduar edhe në gjuhën shqipe.

(Kosova Sot Online)