Tayna befason me veshjen e saj

  • E.K /
  • 22 September 2023 - 13:32
Tayna befason me veshjen e saj

Këngëtarja, Tayna, viteve të fundit është bërë një prej këngëtarëve më të preferuara dhe më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka postuar një selfie të realizuar para pasqyrës.

Ajo që bie në sy janë format e saja trupore dhe veshja e saj me stil unik.

(Kosova Sot Online)