Getoari dhe Marina marrin pjesë në javën e modës në Milano, komentohen për veshjen e tyre interesante

  • E.K /
  • 23 September 2023 - 10:30
Getoari dhe Marina marrin pjesë në javën e modës në Milano, komentohen për veshjen e tyre interesante

Çifti i njohur shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca së fundmi ishin të ftuar në javën e modës në Milano, shkruan “Kosova Sot Online”.

Dyshja në fjalë u paraqiten me veshje dhe stil unik.

Veshja e tyre në këtë event u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e tyre, ku disa prej tyre veshjen e tyre e cilësuan si të mirë e disa jo.

(Kosova Sot Online)