Kështu e kalon vikendin Engjëllusha, tregon pamje të bukura

  • E.K /
  • 23 September 2023 - 11:20
Kështu e kalon vikendin Engjëllusha, tregon pamje të bukura

Këngëtarja, Engjëllusha Salihu, është duke u pëlqyer mjaf shumë me këndimin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka treguar se si ka vendosur që ta kaloj vikendin këtë javë.

Ajo ka publikuar një fotografi, ku ka treguar se është në një vend në natyrë dhe të qetë.

(Kosova Sot Online)