Dafina Zeqiri publikon fotografi romantik me të dashurin e saj

  • E.K /
  • 23 September 2023 - 13:23
Dafina Zeqiri publikon fotografi romantik me të dashurin e saj

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, këtë sezon të verës ka qenë mjaft aktive me projekte të ndryshme dhe me mbrëmje muzikore, shkruan “Kosova Sot Online”.

Jeta private e këngëtares është gjithmonë në qender të vëmendjes.

Dafina tashmë ka konfirmuar romancën e saj të re, ku ka publikuar edhe fotografi me të.

(Kosova Sot Online)