Angela Martini duket atraktive në fotografitë e fundit

  • E.K /
  • 23 September 2023 - 15:50
Angela Martini duket atraktive në fotografitë e fundit

Modelja, Angela Martini, shumë shpesh poston fotografi “provokative” dhe atraktive, shkruan “Kosova Sot Online”.

Angela poston fotografi nga më të ndyshmet, duke treguar linjat e saja trupore.

E tillë është shfaqur edhe në disa fotografi, ku është shfaqur joshëse me pozat e saja në fotografi.

(Kosova Sot Online)