Luana përmbyll emisionin me dedikim dhe nderime për Policinë e Kosovës

  • E.K /
  • 25 September 2023 - 12:47
Luana përmbyll emisionin me dedikim dhe nderime për Policinë e Kosovës

Dje, një grup terrorist serb në veri të vendit ka vrarë një pjesëtar të Policisë së Kosovës dhe palgosi dy të tjerë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, përmes emisionit “Love Island” ka shprehur ngushëllime për policin e vrarë.

Gjatë episodit të fundit ajo ka vendosur që ta përmbyll më një dedikim për Policinë e Kosovës dhe me nderime për policin e vrarë gjatë detyrës në veri të vendit.

(Kosova Sot Online)