Alketa poston video duke u kënaqur në Maldive, mahnit me linjat trupore

  • E.K /
  • 26 September 2023 - 10:58
Alketa poston video duke u kënaqur në Maldive, mahnit me linjat trupore

Moderatorja, Alketa Vejsiu, vlerësohet si një prej moderatorëve shqiptare më të shkathta, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ajo shquhet edhe për bukurinë dhe linjat e saja trupore.

Alketa përmes postimeve që i publikon në instagramin e saj shihet se i ka shumë dëshirë udhëtimet nëper vende të ndryshme të botës.

E së fundmi, ajo ka publikuar një videon Maldive, ku shfaqur duke notuar.

(Kosova Sot Online)