Loredana e uron Noizyn: Ta dua zemrën, ti i meriton më të mirat, të dua përgjithmonë

  • E.K /
  • 27 September 2023 - 11:07
Loredana e uron Noizyn: Ta dua zemrën, ti i meriton më të mirat, të dua përgjithmonë

Sot ka ditëlindjen reperi i njohur shqiptar, Noizy, shkruan “Kosova Sot Online”.

E për ditëlindje e ka uruar edhe këngëtarja e njohur, Loredana.

Loredana ka shkruar një urim unik, duke i thënë se e don shumë dhe se e ka shok të mirë.

“Urime ditëlindjen, ta dua zemrën. Ti meriton më të mirat. Je shumë shok i mirë, Zini! Të dua përgjithmonë dhe Zoti të bekoftë” ka shkruar Loredana në urimin e saj për Noizyn.

(Kosova Sot Online)