Andrra Destani shkon në Stamboll, tregon pamje mahnitëse

  • E.K /
  • 30 September 2023 - 12:41
Andrra Destani shkon në Stamboll, tregon pamje mahnitëse

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxhës, komentohet mjaft për jetën e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Destani është mjaft aktive në “Instagram”, ku shpesh poston fotografi nga jeta dhe çfarë ajo bënë në jetën e saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi nga Stambolli, ku ka treguar edhe ushqimin që ka konsumuar.

(Kosova Sot Online)