Edona mahnit me interpretimin dhe pamjen e saj në një dasëm

  • E.K /
  • 03 October 2023 - 13:33
 Edona mahnit me interpretimin dhe pamjen e saj në një dasëm

Këngëtarja, Edona Llalloshi, është një prej këngëtarëve të estradës shqiptare që është mjaft prezente për të kënduar në ahengje të ndyshme familjare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja në çdo përformacë që ajo është, shfaqet e rregulluar bukur deri në detajin e fundit.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në instagramin e saj, ku shfaqet duke interpretuar në një aheng familjar.

(Kosova Sot Online)