Alban Shehu me orkestër këndojnë në shtepinë e të moshuarve në Suharekë

  • A.P /
  • 03 October 2023 - 15:54
Alban Shehu me orkestër këndojnë në shtepinë e të moshuarve në Suharekë

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Alban Shehu, me orkestrën e Vllaznim Buxhovit, e kanë vizituar shtëpinë e të moshuarve në Suharekë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Me këtë rast janë pritur nga humanisti Halil Kastrati.

Alban Shehu me orkestër i kanë argëtuar të moshuarit me këngët e tyre live për disa orë.

Andaj dhe atmosfera ka qenë në kulminacion.

 

(Kosova Sot Online)