Dua Lipën nuk do ta njihni me këtë ndryshim

  • A.P /
  • 03 October 2023 - 21:51
Dua Lipën nuk do ta njihni me këtë ndryshim

Pop ylli Dua Lipa, po ndryshon vazhdimisht flokët dhe po pëlqehet shumë nga fansat, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Së pari, ajo i bëri blu për të luajtur Barbie. Tani, ajo ka një “look” ‘bionde të artë për filmin “Argyle”, i cili do të shfaqet në shkurt.

{691213/}

 

Çfarëdo që të bëjë këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, tërheq gjithmonë vëmendje.

Nuk dihet nëse këtë herë, Dua ka vendosur të lyejë me të vërtetë flokët apo ka zgjedhur të vendosë një paruke. Për këtë, duhet të presim deri në shkurt për ta zbuluar.

Image

(Kosova Sot Online)