Adrola shfaqet komplet pa grim, befason me pamjen e saj në plazh

  • E.K /
  • 06 October 2023 - 12:47
Adrola shfaqet komplet pa grim, befason me pamjen e saj në plazh

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, shquhet për bukurinë e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Po ashtu, ajo komentohet edhe mjaft shumë edhe për bukurinë natyrale.

Adrola shumë shpesh pozon edhe pa grim, ku duket bukur dhe natyrale.

E tillë është shfaqur edhe në disa fotografi që ajo ka postuar pranë plazhit, ku është shfaqur pa grim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

(Kosova Sot Online)