Adrola merr poza atraktive në rrugët e New York-ut, mahnit me pamjen e saj

  • E.K /
  • 13 November 2023 - 13:51
 Adrola merr poza atraktive në rrugët e New York-ut, mahnit me pamjen e saj

Modelja, Adrola Dushi, ka publikuar disa fotografi nga New York-u, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adrola ka marrur poza, duke u fotografuar në rrugë.

Në këto fotografi Adrola shfaqet e buzëqeshur dhe e lumtur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

(Kosova Sot Online)