Adelina Tahiri me motrën e saj duken si dy “pika uji”, nuk dallohen nga njëra tjetra

  • E.K /
  • 20 November 2023 - 10:33
Adelina Tahiri me motrën e saj duken si dy “pika uji”, nuk dallohen nga njëra tjetra

Këngëtarja, Adelina Tahiri, shumë shpesh poston fotografi dhe video nga më të ndryshmet me motrën e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adelina dhe motra e saj kanë një ngjajshmëri të madhe në pamjen e tyre fizike.

Në një fotografi, dyshja në fjalë janë shfaqur të buzëqeshura pranë njëra tjetrës, ku duket edhe ngjajshmëria e tyre fizike.

(Kosova Sot Online)