'Kush të ka rrejt' thojnë Rovena Stefa dhe Bujar Mustafa

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 15:39
'Kush të ka rrejt' thojnë Rovena Stefa dhe Bujar Mustafa

Dy këngëtarët e njohur Rovena Stefa dhe Bujar Mustafa, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


 "Kush të ka rrejt" mban titullin popturia e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 

Popturia vjen e realizuar me rastin e festave të fundvitit.

Premierë: "Kush të ka rrejt" nga Rovena Stefa dhe Bujar Mustafa

(Kosova Sot Online)