Butrint Imeri dhe Era Istrefi bëhen bashkë për këtë arsye

  • A.P /
  • 22 November 2023 - 15:38
Butrint Imeri dhe Era Istrefi bëhen bashkë për këtë arsye

Dy këngëtarët më në trend të momentit Butrint Imeri dhe Era Istrefi, i kanë bashkuar forcat, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ata shumë shpejt pritet ta sjellin këngën më të re "Lonely" në duet.

Derisa xhirimet e videoklipit janë duke i realizuar në Paris.

Image

(Kosova Sot Online)