Me këtë veshje nuk e keni parë asnjëherë Arbeniten

  • E.K /
  • 27 November 2023 - 12:30
Me këtë veshje nuk e keni parë asnjëherë Arbeniten

Kohëve të fundit, Arbenita dhe Fero, ishin mjaft të përfolur për shkak të ndarjes së tyre, shkruan “Kosova Sot Online”.

Arbenita është mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”,

Arbenita ka publikuar një fotografi në instastory, ku me dukjen e saj ajo është shfaqur tejët elegante.

(Kosova Sot Online)