Gjyste Vulaj si vajzë e re, nuk njihet me pamjen e saj

  • E.K /
  • 29 November 2023 - 08:59
Gjyste Vulaj si vajzë e re, nuk njihet me pamjen e saj

Këngëtarja, Gjyste Vulaj, përkundër shumë viteve në skenën muzikore shqiptare, ajo vazhdon të jetë akoma mjaft e pëlqyer nga ana e publikut.

Gjystja me paraqitjen e saj fizike, gjithmonë shfaqet në top – formë.

Këngëtarja në një fotografi është shfaqur mjaft rinore, ku duket bukur dhe ndryshe.

(Kosova Sot Online)