Motrat Kabashi sjellin befasinë, publikojnë këngën “Jena shqipe”

  • E.K /
  • 29 November 2023 - 09:44
Motrat Kabashi sjellin befasinë, publikojnë këngën “Jena shqipe”

Motrat Arta dhe Ana Kabashi, kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan “Kosova Sot Online”.

Për përvjetorin e 111 i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, motrat kanë publikuar projektin e ri më të ri muzikor “Jena shqipe”.

Kënga është realizuar edhe me videkoklip, ku ne skenat e klipi të tyre janë shfaqur të veshura me veshje me motive tradicionale.

(Kosova Sot Online)