Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin, bën shqiponjën

  • E.k /
  • 29 November 2023 - 12:53
Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan viziton Prekazin, bën shqiponjën

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan, u bë mjaft e njohur, pasi bëri një performance shumë të bukur të hitit të Shkurte Fejzës, “Mora Fjalë”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Me rastin e Ditës së Flamurit ka ardhur në Kosovë dhe ka vizituar Prekazin.

(Kosova Sot Online)