Ja kush i kërkon falje Luizit dhe Kiarës

  • A.P /
  • 29 November 2023 - 14:10
Ja kush i kërkon falje Luizit dhe Kiarës

Fituesi i “Big Brother 3”, Jetmir Salaj i ka kërkuar një falje publike çiftit Luiz-Kiara. Gjatë sezonit të dytë të BBV, Jetmiri ka qenë një ndër personazhet që më së shumti e ka kundërshtuar dashurinë e çiftit duke e quajtur të pavërtetë, ndërsa për moderatoren ka thënë se Kiara është me Luizin për interes, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Duket se këto mendime me kohën i kanë ndryshuar Jetmirit, i cili përmes një Instastory i ka kërkuar falje çiftit.

“Së pari, duhet të kërkoj falje që nuk kam besuar te dashuria juaj. E dyta: uroj më të mirën për ardhmërinë tuaj.” – është shprehur ai.

Image


(Kosova Sot Online)