Olta i 'habit' të gjithë me këtë veprim

  • A.P /
  • 29 November 2023 - 17:12
Olta i 'habit' të gjithë me këtë veprim

Aktorja Olta Gixhari ka postuar një video duke kënduar këngën e Ledri Vulës dhe e komenton: “E ke qarë këtë këngën”. Olta gjithashtu është shoqe me Sarën, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

A është kjo një shenjë që Sara dhe Ledri nuk janë ndarë?

Dyshimet i shton akoma më shumë Ledri, i cili e ka ripostuar videon e Oltës duke shkruar:

“Paranormal Olta.”

Sara dhe Ledri kanë qëndruar hermetik dhe nuk kanë folur për marrëdhënien e tyre apo për të dhënë një shpjegim për fansat se çfarë po ndodh me ta.

Image

(Kosova Sot Online)