'Lum e lum' thotë Mima Kastrati

  • A.P /
  • 29 November 2023 - 19:00
'Lum e lum' thotë Mima Kastrati

Këngëtarja e njohur Mima Kastrati, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Lum e lum", mban titullin kënga më e re e këngëtares e vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Mima.

Kënga vjen e realizuar për nder të festave të fundvitit.


 Premierë:  "Lum e lum" nga Mima Kastrati

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)