Melinda dhe Bardhi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri “Ditën mos ma prish”, kënga është mjaft ritmike

  • E.K /
  • 30 November 2023 - 09:53
Melinda dhe Bardhi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri “Ditën mos ma prish”, kënga është mjaft ritmike

Këngëtarët, Melinda Ademi dhe Bardhi, kanë paralajmëruar së se shpejti do të sjellin bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Projekti i tyre më i ri muzikor titullohet “Ditën mos ma prish”.

Melinda ka publikuar një video të shkurtër me Bradhin, ku shihen duke kënduar një pjesë nga kënga e tyre më e re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

(Kosova Sot Online)