Shqipe Abazi sot feston: Edhe një tjetër vit i përmbushur në këtë ditë të lindjes

  • A.P /
  • 30 November 2023 - 15:38
Shqipe Abazi sot feston: Edhe një tjetër vit i përmbushur në këtë ditë të lindjes

Këngëtarja e njohur  Shqipe Abazi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen më në formë se asnjëherë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në skenë, ku gjatë festave të fundvitit do jetë prezente në disa projekte muzikore.

 "Edhe një tjetër vit i përmbushur në këtë ditë të lindjes" ka shkuar këngëtarja ndër të tjera.

Postimi i plotë pa ndërhyrjen e redaksisë:


Edhe nje tjeter vit i permbushur ne kete dite te lindjes.
Enderra, buzeqeshje, qellime, realizime deshira, shendet, gezime, udhetime dhe mbi te gjitha me njerez te mire prane vetes me zemren plot.
E lumtur qe ndaj kete dite me familjen time♥️🤲
Me miqt qe me kane dashur e mbeshtetur gjithmone♥️ ju paqa me shëndet tan jeten 
Respekt pafund

(Kosova Sot Online)